www.mjsped.sk
+421 908 754 273
cenovaponuka@mjsped.sk
slovensky

Komplexná starostlivosť o Vašu zásielkuCenová kalkulácia zásielky

 • Celokamiónové zásielky

  Pri FTL zásielkach sme pre vás schopní previezť tovar s plnou kapacitou kamiónu a to až do hmotnosti 24 ton. Ponúkame prepravné kapacity s nasledovnými možnosťami:

  • plachtové kamióny
   (textil, elektronika, bežný tovar, suroviny)
  • skriňové (izotermické) kamióny
   (potraviny a iný citlivý tovar)
  • chladiarenské kamióny
   (chladený/vykurovaný tovar)
 • Čiastkové zásielky

  Zásielky prepravované formou prikládok alebo zberných služieb (LTL) s využitím všetkých dostupných kapacít prepravy

  • dodávkové vozidlá s prepravnou kapacitou do 1,5t,
  • vozidlá s prepravnou kapacitou 1,5-3t,
  • vozidlá s prepravnou kapacitou 3,5-8t,
  • veľkoobjemové súpravy do 120cbm,
  • 13,6m (MEGA) návesy 100cbm,
  • iné kombinácie podľa dohody
 • Teplotná stabilizácia nákladu

 • Preprava nadrozmerných zásielok

 • Preprava nebezpečných materiálov

 • GPS monitoring

Preprava tovaru


Medzinárodná cestná preprava tovaru a nákladov medzi krajinami Ruskej Federácie, Spoločenstva nezávislých štátov a Európskej Únie tvoria globálny biznis firmy MJSPED. Využite široké možnosti disponibilných prepravných kapacít - chopte sa obchodných príležitostí za hranicami EÚ.

Preskladnenie zásielky


Ponúkame Vám možnosť preskladnenia Vášho tovaru v priestoroch našich partnerov. Nielen v prípade nutnosti tovar preskladniť na dlhšie obdobie, ale taktiež napríklad pri prekladaní tovaru – keď je možné optimalizovať náklady na prepravu tovaru kombináciou rôznych kapacít, či pri zberných službách, ako konsolidačný sklad.

Poistenie zásielok – trojité krytie klienta


Naša spoločnosť disponuje vlastným poistením zasielateľa v sume do 200,000 EUR, pričom poistenie je platné i pre škody spôsobené tretími stranami, teda prepravným partnerom. Taktiež každý náš prepravný partner disponuje poistením CMR, pričom ich platnosť kontrolujeme pri zadaní každej zásielky. V prípade, že má klient záujem o extra pripoistenie jeho zásielky, radi poskytneme cenovú kalkuláciu pripoistenia, ktoré kryje i iné poistné riziká ako poistenie CMR či poistenie zasielateľa. (manipulácia s tovarom pri nakládke/vykládke, krádež, atď) Pri prípadnej škode potom je poistné plnenie poukázané priamo na Vás, teda vlastníka zásielky. Radi Vám urobíme cenovú kalkuláciu pripoistenia Vašej zásielky, potrebné sú informácie o mieste vyzdvihnutia/doručenia, kvantite a hodnote danej zásielky.

Colná deklarácia


Služby colnej deklarácie v EU

Ponúkame Vám možnosť preskladnenia Vášho tovaru v priestoroch našich partnerov. Nielen v prípade nutnosti tovar preskladniť na dlhšie obdobie, ale taktiež napríklad pri prekladaní tovaru – keď je možné optimalizovať náklady na prepravu tovaru kombináciou rôznych kapacít, či pri zberných službách, ako konsolidačný sklad.


Služby colnej deklarácie v Ruskej federácii

V prípade, že disponujete s tovarom, ktorý potrebuje dopraviť do Ruskej federácie, či opačne - môže byť veľmi dôležité i mať možnosť tovar colne odbaviť v danej krajine. I v tomto prípade sa vieme o Vás postarať a odbremeniť Vás od zbytočnej operatívy. Operujeme s portfóliom partnerov pre colné služby, ktorý sídlia v najhlavnejších dopravných uzloch medzi EU a Ruskou federáciou, umožňujúc nám precliť tovar, ktorý smeruje i do tých najodľahlejších častí krajiny. To isté platí i pre plánovaný import z Ruskej federácie. Radi Vám poskytneme bližšie informácie ohľadom poskytovanej služby.

Referencie

V prípade záujmu o konkrétne referencie našej spoločnosti prosím napíšte na referencie@mjsped.sk, veľmi radi Vám ich obratom zašleme. Nezabudnite prosím uviesť Váš kontakt.

© 2006 - 2019. MJ SPED s.r.o., všetky práva vyhradené.